Regeneracja włosów

Regeneracja włosów w Your Hair Poznań

Postaw na profesjonalną regenerację włosów kuracją 5 Week Enriching Hair Treatment lub za pomocą bioplastii i skutecznie popraw ich strukturę. 

Słabe włosy? Walczysz z kruchością i łamliwością? Włosy długie? Krótkie? Zabieg 5 Week Enriching Hair Treatment I BIOPLASTIA w Your Hair gwarantuje świetne efekty i odbudowę Twoich włosów – problem zniszczonych włosów z głowy!

 

Doskonały efekt

Nasze kuracje skutecznie odbudowują strukturę włosa, nawilżają go i poprawiają jego wytrzymałość!

Trwałość włosa

5 Week Enriching Hair Treatment i bioplastia to metody, które trwale wpływają na kondycję włosa.

Innowacyjne metody

Poddaj się nowoczesnym metodom, które chwalą sobie klientki w Your Hair!

5 Week Enriching Hair Treatment - czego możesz się spodziewać?

  • Dzieło sztuki luksusowej pielęgnacji włosów bez cienia przesady!                                                                        

5-tygodniowa kuracja naprawcza to wyjątkowo zaawansowany technologicznie produkt do włosów. Nieobciążajacy, uniwersalny balsam do włosów o kremowej konsystencji pomaga odżywić włosy i przywrócić im młodzieńczy, promienny wygląd. Uszczelnia łuski włosów, nadaje piękny kształt i elastyczność, rekonstruuje włókna włosów. Końca zalet nie widać.

  • Aktywne trio – składniki

Kuracje tworzą kluczowe składniki aktywne: Proteiny Jedwabiu, Eliksir Arganowy i Kwas Bursztynowy, przy czym Proteiny Jedwabiu i Eliksir Arganowy posiadają 17 aminokwasów, które obecnie także znajdują się we włosach. Z kolei Kwas Bursztynowy to wyjątkowy element pozyskiwany z bursztynu – pomaga wzmacniać nowo powstałe połączenia. How cool is that, huh?!

  •  Kompleksowy program odbudowy – przystępna cena.

Jeśli chcesz osiągnąć maksymalny efekt, należy przeprowadzić pełną kuracje 5 Week Enriching Hair Treatment, co zapewni szczelność nowych połączeń w łańcuchu proteinowym włosów.

  • Nie zwlekaj.

Salon fryzjerski Your Hair – tu zawsze znajdziemy czas na zabieg regeneracyjny dla Twoich włosów. Pozwól nam zadbać o ich kondycję – poprawimy strukturę włosów i sprawimy, że będą lśnić pięknym blaskiem! Nie zwlekaj – rezerwuj termin w salonie w Poznaniu, a nasz fryzjer wyjaśni Ci, na czym polega trwała odbudowa struktury, codzienna pielęgnacja włosów i profesjonalne usługi fryzjerskie, które znajdują się w naszym pakiecie! Na czym polega bioplastia?

Bioplastia to innowacyjny system, który przywraca włosom elastyczność, połysk i miękkość. Ponadto dyscyplinuje włosy i nadaje im dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i oksydacyjnymi. Dodatkowo odbudowuje włókna włosów, przywraca im dodatkową masę, uzupełnia korę i uszczelnia łuski. Co więcej, zmniejsza nadmierną porowatość włosów i wzmacnia włosy, przywracając im siłę i hamując ich łamanie. Zapewnia głębokie odżywienie, ułatwia rozczesywanie: włosy stają się miękkie i błyszczące. Spora garść zalet, prawda? 

Jest to bezsprzecznie wyjątkowy zabieg do rekonstrukcji włosów o natychmiastowym działaniu. Wchodzisz w to?
Regeneracja włosów Poznań

To prostsze niż myślisz! Skąd taki wniosek? W Your Hair doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób należy dbać o poprawę struktury Twoich włosów i ich ogólną kondycję, dlatego nie czekaj ani minuty dłużej i umów się na konsultację i konkretny zabieg do naszych stylistów, specjalistów i wizjonerów w jednym zespole. My zajmiemy się całą resztą – trwała odbudowa włosów, tj. generalna rekonstrukcja, leży po naszej stronie. Nie musisz martwić się o cennik – ceny są bardzo przystępne. Pozwól sobie na zabieg spa głowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych zabiegach głowy, chcesz zafundować komuś spa w prezencie lub też zwyczajnie interesują Cię zabiegi – Poznań. To tutaj rewolucjonizujemy rynek fryzjerski.

Umów się
+48 663 631 070
Umów się