Zagęszczanie i przedłużanie włosów

Zagęszczanie i przedłużanie włosów w Your Hair Poznań

Postaw na profesjonalne przedłużanie włosów metodą BALMAIN DOUBLE HAIR i dodaj swoim włosom jakości premium. Przedłużanie i zagęszczanie włosów – tej usługi nie musimy reklamować, ponieważ nasz salon fryzjerski od lat z zaangażowaniem dba o Twoje włosy. 

Marzysz o długich i gęstych włosach bez efektu sztuczności? Metoda BALMAIN DOUBLE HAIR gwarantuje naturalne rezultaty i absolutne piękno! Długie włosy vs długie pasemka? Krótkie pasma włosów? Zagęszczanie włosów? Doczepianie włosów? A może przedłużanie i zagęszczanie włosów w pakiecie? Trafiłaś pod właściwy adres, a Twoje włosy trafiły w dobre ręce. Gotowa na usługi fryzjerskie, których Poznań szczęśliwie nie musi zazdrościć innym miastom, bo najlepszy fryzjer jest w zasięgu?

Naturalność

Dzięki nanoringom Twoje włosy zyskają naturalny i dyskretny wygląd!

Trwałość

BALMAIN DOUBLE HAIR to luksusowy produkt, który trwale zmieni wizerunek Twoich włosów!

Innowacja

Poddaj się nowoczesnej metodzie przedłużania, która jest najczęściej wybieraną opcją w Your Hair!

Zagęszczanie i przedłużanie włosów BALMAIN DOUBLE HAIR - czego możesz się spodziewać?

 

  • Ciężar włosów jest rozkładany nie pionowo, a poziomo, zatem ich cebulki nie ulegają zbędnemu obciążeniu.                                                                            

BALMAIN DOUBLE HAIR to w 100% bezpieczna i innowacyjna metoda przedłużania, dzięki której zyskasz naturalny i dyskretny efekt na swoich włosach. W Your Hair Poznań nie zostawiamy sobie żadnego marginesu na błąd – świadomie wybieramy najlepsze, ekskluzywne produkty, które pozwolą Ci poczuć się świeżo, wyjątkowo i zwyczajnie pięknie. 

  • Poznań przedłużanie – wywołasz efekt wow.

W naszym salonie wykorzystywane są w 100% ludzkie włosy, które przyczepiamy do specjalnej siatki tworzącej trzy warstwy. Co dalej? Siatkę mocujemy do Twoich włosów za pomocą  silikonowych nanoringów. To one odpowiadają za całkowitą naturalność włosów przedłużanych.

  •  Poznań przedłużanie – przełam rutynę.

Chciałabyś natychmiastowej zmiany wyglądu swoich włosów? Marzysz o długich włosach, a Twoje bardzo powoli rosną? Do tej pory unikałaś przedłużania włosów z obaw przed niepowodzeniem? BALMAIN DOUBLE HAIR jest dla Ciebie, a długość włosów nie gra roli – w tym szaleństwie jest metoda! Komfort, bezpieczeństwo i olśniewająca zmiana są w zasięgu Twoich… włosów.

  • Poznań przedłużanie – zwróć uwagę otoczenia.

W Your Hair na zagęszczanie i przedłużanie włosów decydują się kobiety świadome swojego piękna, chcące podkreślić swój wizerunek. Oddaj się w ręce naszych stylistów z wizjonerskim zacięciem i w pełni ciesz się zmianą! Wyróżnij się w tłumie.

Jak wygląda zagęszczanie i przedłużanie włosów?

Zapomnij o sztucznych pasmach, które dla Twoich naturalnych włosów stanowią dodatkowe obciążenie i mogą znacznie osłabić ich cebulki. Mamy XXI wiek i nowoczesne rozwiązania pod ręką, dzięki którym zagęścimy i przedłużymy Twoje włosy w trybie ekspres za pomocą rewolucyjnych produktów BALMAIN DOUBLE HAIR w naszym salonie. Poznań – robimy to dobrze, nie tylko w zakresie przedłużania włosów.

Zagęszczenie i przedłużanie włosów – co dalej? Nasi styliści przekażą Ci wszystkie potrzebne wskazówki do pielęgnacji oraz garść porad, dzięki którym raz uzyskane efekty utrzymasz jeszcze na długi czas! W razie wątpliwości zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zagęszczanie i przedłużanie włosów Poznań

Gęste i długie włosy to Twoje największe marzenie? Co Ty na to, jeśli zdradzimy Ci sekret i powiemy, że jesteśmy od tego, żeby je spełnić, a cena jest bardzo przystępna? Co więcej, zrobimy to zaledwie w parę godzin za pomocą luksusowych produktów z serii BALMAIN DOUBLE HAIR? W bonusie usługi kosmetyczne. Brzmi intrygująco, prawda? Zarezerwuj wizytę w naszym salonie Your Hair w Poznaniu i ciesz się naturalnym pięknem swoich włosów. Zachwycaj siebie i… innych.
Umów się
+48 663 631 070
Umów się
Przewiń do góry