Koloryzacja włosów

Koloryzacja włosów w Your Hair Poznań

Wybierz profesjonalną koloryzację Balmain Couleurs Couture i dodaj swoim włosom blasku. Włosy krótkie? Włosy długie? Pierwsza koloryzacja? Dotychczasowe usługi (np. koloryzacja włosów, strzyżenie, modelowanie, refleksy, dekoloryzacja, farbowanie włosów, tonowanie) nie spełniały Twoich oczekiwań?

Postaw na luksusową metodę, która trwale ożywia, odżywia, nadaje mocy i witalności. Poznań – miasto doznań! Tych estetycznych przede wszystkim!

Olśniewający efekt

Twoje włosy zyskają nowe życie - witalność i wzmocnienie będzie ich wizytówką właśnie dzięki koloryzacji włosów!

Komfort

Balmain Couleurs Couture to koloryzacja w duecie ze SPA - postaw na ekskluzywne produkty!

Trwałość

Nie musisz martwić się o kolor - dzięki Balmain Couleurs Couture możesz świadomie dbać o swoją fryzurę!

Czego możesz spodziewać się po koloryzacji Balmain Couleurs Couture?

  • Proces koloryzacji odbywa się z udziałem mikropigmentów, które wnikają głęboko w korę włosów. Dzięki temu zapewniają maksymalne utrwalenie koloru i zaskakujący efekt.

Pozwól sobie na zasłużone SPA dla swoich włosów. Zajmiemy się nimi w atmosferze absolutnego komfortu i bezpieczeństwa, wykorzystując farby do trwałej koloryzacji, zawierającą najwyższej jakości białka jedwabiu, eliksir arganowy, olej lniany oraz aminokwasy, które zapewniają długotrwałe olśniewające efekty. Farbowanie w naszym salonie to czysta przyjemność!

  • Doskonałe odżywienie.

Aminokwasy zawarte w farbach skutecznie odbudowują uszkodzone obszary, wzmacniają, pozytywnie wpływają na kolor włosów oraz nadają im blask i witalność. Poczuj ich lekkość za sprawą nadzwyczajnej regeneracji. Nasz salon fryzjerski staje zawsze na wysokości zadania!

  •  Zwalczysz łamliwość i kruchość włosów.

Jeśli Twoje włosy są osłabione, łamliwe, pozbawione blasku i sprężystości, to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Niestety często jesteśmy narażeni na czynniki powodujące niszczenie włosów. Zadbaj o ich kondycję – im wcześniej, tym lepiej! 

  • Podkreśl swoje piękno – wybierz koloryzację.

W Your Hair dbamy o to, aby odbudować Wasze poczucie piękna i zredefiniować jego świadomość. Przyjdź i poddaj się koloryzacji – nigdy nie jest za późno na rewolucyjną metamorfozę w życiu i… na głowie! Nie wiesz, na co się zdecydować? Kolor jest istotny – nasz fryzjer służy pomocą!Jak wygląda koloryzacja włosów?

Profesjonalny zabieg koloryzacji z wykorzystaniem doskonałych i elitarnych produktów Balmain Couleurs Couture w naszym salonie odbywa się pod okiem specjalistów-pasjonatów. Oddanie się w ręce naszych stylistów pomoże odbudować zdrowie Twoich włosów, a Tobie doda charyzmy oraz pewności. Redefiniujemy nie tylko świadomość piękna, ale także pojęcia „fryzjer”.  W zależności od rodzaju zabiegu określamy jego czas trwania. Wszystko dzieje się w całkowicie komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Koloryzacja – co dalej? Otrzymasz od nas cały pakiet informacji, wskazówek oraz porad, dzięki którym raz uzyskane efekty będziesz mogła utrzymać na bardzo długi czas. Nasz fryzjer zawsze jest w gotowości, aby wesprzeć Cię w Twoich wyborach, nawet jeśli w grę wchodzi dekoloryzacja. Farbowanie włosów – ta usługa cieszy się dużym powodzeniem. Jeśli chodzi o kolor, jesteśmy nie do zatrzymania w zakresie udanych i odważnych eksperymentów – Twoja fryzura z pewnością zrobi wrażenie. Zanotuj: Poznań, ul. Marcelińska 98B/lok. 310.
Koloryzacja włosów Poznań

Marzysz o pięknych, zdrowych i lśniących włosach? Przed Tobą pierwsze w życiu farbowanie? Koloryzacja spędza Ci sen z powiek? Potrzebujesz nowej fryzury? Brakuje Ci oryginalnego koloru? W jego uzyskaniu pomogą Ci nasi styliści z Your Hair w Poznaniu, którzy oprócz tego jedynego koloru zachowają świetną kondycję Twoich włosów. Win-win! Wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim to dziś must have – działania na własną rękę lepiej zostawić komuś innemu. Postaw na wieloletnie doświadczenie, trendy i design, które wyróżniają naszych stylistów i umów się na metamorfozę! Koloryzacja włosów z Balmain Couleurs Couture to dopiero początek naszej przygody. Gotowa na zmianę, która Cię zaskoczy?

Umów się
+48 663 631 070
Umów się