Nanokapsułki i puder keratynowy – nowe metody przedłużania włosów

Na fryzjerskim polu bitwy niemała rewolucja! Czas na prezentację dwóch nietuzinkowych metod przedłużania włosów, czyli pudru keratynowego oraz nanokapsułek, dzięki którym Twoje włosy wyróżnią Cię spośród tłumu i będziesz mogła cieszyć się doskonałym rezultatem. Gotowa?

Przedłużanie włosów – puder keratynowy wchodzi na salony

Keratynowe przedłużanie włosów jest hitem wśród kobiet w skali globalnej, dlatego postanowiliśmy umożliwić naszym klientkom sięgnięcie po tę metodę. Na czym polega zabieg keratynowy? To połączenie pasma włosów naturalnych z tzw. łuską, czyli pasmem z keratynowym zakończeniem. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie kosmyki są bardzo cienkie, co daje świetną możliwość ich dowolnego regulowania.

W naszym salonie Your Hair jako jedyni w Poznaniu wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt z innowacyjnie zaprojektowanym aplikatorem z końcówkami PTFE. Dzięki niemu jesteśmy w stanie osiągnąć dokładne rezultaty.

Do najważniejszych zalet przedłużania włosów na puder keratynowy należą:

 • naturalność,
 • trwałość,
 • blask,
 • gładkość.

Nie sposób nie wspomnieć o drugiej stronie medalu, czyli technice nanokapsułek. W tym przypadku połączenie pasm odbywa się za pomocą kapsułek, które są wykonane z naturalnego polimeru. Całkowicie niewidoczne, równie trwałe i wytrzymałe.

Do najważniejszych zalet przedłużania włosów nanokapsułkami należą:

 • naturalne rezultaty,
 • trwałość,
 • bezpieczne dla włosów naturalnych (cienkich, delikatnych),
 • niewielka widoczność łączeń (są bardzo małe),
 • wygodne elastyczne łączenia,
 • wytrzymałość.

Dla kogo keratynowe przedłużanie włosów?

Jeśli zmagasz się z cienkimi, łamliwymi kosmykami, chcesz poprawić swój wygląd i poczuć się pięknie, zapraszmy do Your Hair! Przedłużymy i/lub zagęścimy Twoje włosy za pomocą nanokapsułek lub na puder keratynowy. Co więcej, to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które cenią swój czas – przedłużanie keratynowe może odbywać się nawet co kwartał lub 4 miesiące! Zatem ponownie… win-win! Dlaczego? Zaledwie w kilka godzin zyskasz wymarzoną gęstość i objętość włosów, a dopiero po kilku miesiącach czeka Cię kolejna wizyta u fryzjera.

Na czym polega keratynowe przedłużanie włosów? Zabieg krok po kroku

To, o czym należy pamiętać, to skorzystanie z usług specjalisty, zatem przedłużanie włosów nie na własną rękę, a w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

 1. Umów się na konsultację i docelowo wizytę u fryzjera.
 2. Fryzjer przygotuje potrzebny sprzęt i pasma do przedłużenia włosów.
 3. Pora na dzielenie włosów na sekcje, dopinanie pasm i zgrzewanie.
 4. Im cieńsze pasma, tym mniej widoczne zgrzewy.
 5. Ciesz się gęstymi włosami.
 6. Wróć do salonu na zdejmowanie i ponowny zabieg, jeśli masz na niego ochotę.

Pamiętaj! Keratynowe przedłużanie nie wpływa na kondycję Twoich naturalnych włosów. Dzięki skorzystaniu z profesjonalnych usług fryzjerskich nie masz powodów do zmartwień i przykrych konsekwencji.

Cennik (cena za całą usługę wraz z włosami):

Przedłużanie włosów (metodą pudru keratynowego oraz nanokapsułkami) – przedłużanie włosami słowiańskimi o długości:

 • 40 cm: 1950 zł
 • 50 cm: 2250 zł
 • 60 cm: 2600 zł

Pozwól sobie na komfort bycia piękną! Umów się na konsultację z naszym specjalistą i wspólnie wybierzcie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Umów się
+48 663 631 070
Umów się